Your Cart
Bu web sitesi, kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve hizmetlerimizi sunmak için çerezleri kullanmaktadır. Çerezler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen gizlilik politikamızı inceleyin. Gizlilik Politikası.
Online Elden Taksit ile Alışveriş Fırsatı! Beğendiğin ürünlerini seç, sepete ekle. Elden Taksit ile Siparişini hemen kolayca ver!

İptal ve İade Koşulları

İPTAL ve İADE KOŞULLARI

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 10 günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, Sitemizdeki iade bölümünden bilgileri girerek ürün faturası ile iade ediniz. 


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız anda kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini yerine getirdiğini kabul etmiş olacaksınız.  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutarak ürünü teslim almayınız. 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından belirlenen sürede yapılmaktadır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

Kredi Kartı iadeleri 4 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.